Blog Başlık

 • Ege’nin muhteşem doğası

  Kazdağları, insanlık tarihindeki en büyük serüvenlerden biri olarak kabul edilen “On binlerin Dönüşü” rotası üzerindedir. İÖ 5. yüzyılda Anadolu’yu dolaşan 10 bin paralı asker seferlerinin son etabında bu dağları kuzeyden güneye aşmıştı. Evciler’den Altınoluk’a kadar yaklaşık 50 km.lik bir uzunluğu olan bu rotayı ilkbahar veya sonbahar aylarında kuzeyden güneye keşfetmek mümkün.

  Arabayla koy koy dolaşabileceğiniz Off Road rotaların en güzellerinden birine belki “yeşil safari” demek lazım. Gökova’nın güneyindeki 70 km.lik Karacasöğüt-Bördübet güzergâhı üzerinde en az 7 enfes koy sizi bekliyor.

  off road, off road rehberi, off road kılavuzu, off road hakkında, off road için ne lazım
 • Aralık 15, 2021 Off Road

  Heyecan, adrenalin, macera, toz, toprak, çamur… İşte yeni başlayacak olanlar için mini bir Off Road kılavuzu... İhtiyaç duyduğunuz tüm bilgiler burada.

  off road, off road rehberi, off road kılavuzu, off road hakkında, off road için ne lazım
 • Mart 15, 2021 Oto Aksesuar

  Doğada, zor koşullarda yol almak, mücadele etmek off road’un temelini oluşturuyor. Doğanın engebelerini aşmak için ise off road aracınızın yerden yüksek olması önem taşıyor. Aksi takdirde standart araç lastikleriyle zorlu koşullarda aracınıza alttan gelecek darbelere açıksınız demektir. Peki, doğaya baş kaldırmak için aracınız yeterince yüksek mi?

  araç yükseltme, makale, 4x4, off road,
  cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR