Yoldan gönüllü çıkanların adresi

Doğada yol almak, zorlu koşullarla mücadele etmek, ekip ve birliktelik ruhunu yaşamak, şehirden ve üzerimizdeki olumsuz etkisinden uzaklaşmak için yoldan çıkmayı göze almaktır Off-Road. Bizim için de her zaman bir hobi veya iş kolu olmanın ötesinde, bir tutku olmuştur.

Otomotiv aksesuar sektöründe uzun yıllar edindiğimiz kurumsal deneyimin ardından kendi hayalimizin peşinden gitmeye, bizimle aynı tutkuyu paylaşarak ‘yoldan gönüllü çıkanlara’ maceralarında eşlik etmeye karar verdik. Bir Off-Road aracında bulunması gereken tüm malzemeleri bir araya getirerek macera severlerin yolculuğuna keyif katacak, asla yolda bırakmayacak aksesuarları tüketicilerimize sunmaya başladık. 2017 yılından bu yana Off-Road aracınızın markasına, modeline, kişisel zevk ve ihtiyaçlarınıza uygun yüzlerce aksesuarımız ile sizi mağazamız ve web sitemizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Kremer Turkey Otomotiv, doğada, şehirde veya uzun yolculuklarda, herhangi bir maceranızda eksiksiz ve güvenli yol almanız için en iyi şekilde tasarlanmış dayanıklı ekipmanlarını en uygun fiyatlarla size ulaştırmaya ve kişiye özel hizmet vermeye devam ediyor.

KREMER TURKEY OTOMOTİV LTD. ŞTİ.

 

Adres: Ekinoba Mah. Necip Fazıl Kısakürek Sk. No: 19/A Büyükçekmece/İSTANBUL

Tel: 0212 864 08 78

WhatsApp: 0532 385 08 78

E-mail: [email protected]